Koncert Trzech Tenorów Vincero w Świdnicy

Jeśli unikasz poważnych koncertów, które wymagają głębszej refleksji nad intencjami artysty, to jesteś we właściwym miejscu. „Vincero” to trzech tenorów, którzy oferują odmienny sposób na spędzenie wieczoru. To zespół mężczyzn, których jednoczy miłość do śpiewania, poczucie humoru i prawdziwa przyjaźń, przenosząca się na scenę. Ich występy są pełne żartów i dowcipów, a głównym celem jest interakcja z widownią. Repertuar został starannie dobrany, aby obok klasycznych arii operetkowych i operowych można było usłyszeć przeboje z muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Beatlesów czy Roya Orbisona. To zdecydowanie pozytywna mieszanka różnorodnych gatunków muzycznych.

Co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale aktywnie bierze udział, śpiewając razem z artystami i doskonale się bawiąc, podczas lekkiej i dostosowanej do okoliczności konferansjery.

To niezwykłe trio trzech tenorów składa się z Mirosława Niewiadomskiego – eleganckiego i przystojnego tenora o ciemnej i uwodzicielskiej barwie głosu; Mariusza Rudy – romantycznego tenora pełnego wdzięku scenicznego, z liryczną barwą głosu; oraz Bartosza Kuczyka – wszechstronnego i dowcipnego konferansjera, który nie tylko prowadzi program, ale potrafi również nieźle zaśpiewać. Ich wspólne lata na scenie zaowocowały setkami koncertów, zarówno z towarzyszeniem zespołu, orkiestry czy podkładów orkiestrowych.

Dla nich nie ma znaczenia, czy występują na scenach operowych czy w filharmoniach, a następnego dnia bawią się i cieszą występem w małej wiejskiej sali lub podczas koncertu plenerowego. Kochają śpiew, uwielbiają publiczność i czerpią ogromną radość z dobrej zabawy. Niezależnie od tego, czy ubierają się w eleganckiej garderobie z klimatyzacją czy też w namiocie, zawsze pozostają tacy sami – pełni entuzjazmu, uśmiechnięci i doskonale śpiewający. Nie ma dla nich nie do pokonania trudności podczas występu, ponieważ potrafią je zamienić w atuty chwili. Po prostu zawsze dają z siebie 100%.

Wykonawcy: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta

Bilety do nabycia w serwisie Kupbilecik.pl

 

Data

26 kwi 2024
Zakończone

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

85.00PLN

Więcej informacji

Kup bilet

Lokalizacja

Świdnicki Ośrodek Kultury
Świdnicki Ośrodek Kultury
Rynek 43, 58-100 Świdnica

Organizator

Agencja Artystyczna Bartosz Kuczyk
Telefon
+48 604 509 808
Email
biuro@kuczykart.pl
Strona WWW
https://kuczykart.pl/
Call Now Button