Koncert Noworoczny Trzech Tenorów Vincero w Świnoujściu

Jeśli unikasz poważnych koncertów, które wymagają skupienia i refleksji nad wiecznym pytaniem „co artysta miał na myśli…”, to trafiłeś we właściwe miejsce. Grupa „Vincero”, czyli trzech tenorów, oferuje właśnie taką alternatywę. To trzech mężczyzn, których łączy pasja do śpiewania, poczucie humoru i prawdziwa przyjaźń, która przenosi się na scenę. Podczas ich występów często słychać wzajemne żarty i dowcipy, a głównym celem jest interakcja z publicznością. Repertuar jest starannie dobrany, aby obok klasycznych arii operetkowych i operowych można było usłyszeć przeboje z muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Beatlesów czy Roya Orbisona. Innymi słowy, to pozytywna mieszanka różnych gatunków muzycznych.

Najważniejsze jest to, że publiczność nie tylko słucha, ale również aktywnie śpiewa razem z wykonawcami i bawi się doskonale, dzięki lekkiej i dostosowanej do okoliczności konferansjerce.

Ten niezwykły trio trzech tenorów to: elegancki, przystojny Mirosław Niewiadomski, który zachwyca ciemną i uwodzicielską barwą głosu; romantyczny i pełen wdzięku scenicznego Mariusz Ruta, który zachwyca liryczną barwą głosu; oraz wszechstronny i dowcipny konferansjer Bartosz Kuczyk, który nie tylko prowadzi program, ale też potrafi nieźle zaśpiewać. Dzięki wspólnym lata na scenie, zespołowi udało się zagrać setki koncertów, zarówno z towarzyszeniem zespołu, orkiestry czy podkładów orkiestrowych.

Nie ma dla nich znaczenia, czy występują na scenach operowych czy w filharmoniach, a następnego dnia bawią się i cieszą występem w małej wiejskiej sali lub podczas koncertu plenerowego. Kochają śpiew, uwielbiają publiczność i czerpią ogromną radość z dobrej zabawy. Bez względu na to, czy ubierają się w eleganckiej garderobie z klimatyzacją czy też w namiocie, zawsze pozostają tacy sami – pełni entuzjazmu, uśmiechnięci i doskonale śpiewający. Nie ma dla nich nie do pokonania trudności podczas występu, bo potrafią je zamienić w atuty chwili. Po prostu zawsze dają z siebie 100%.

Wykonawcy: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta

Bilety do nabycia w serwisie Kupbilecik.pl

 

Data

16 sty 2024
Zakończone

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

80.00PLN

Więcej informacji

Kup bilet

Lokalizacja

Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
Strona WWW
https://www.mdk.swinoujscie.pl/

Organizator

Agencja Artystyczna Bartosz Kuczyk
Telefon
+48 604 509 808
Email
biuro@kuczykart.pl
Strona WWW
https://kuczykart.pl/
Call Now Button