Koncert Trzech Tenorów Vincero w Białej Podlaskiej

Jeżeli unikasz poważnych koncertów, gdzie trzeba głęboko się zastanawiać nad intencjami artystów, to właśnie tam, gdzie powinieneś być. Formacja „Vincero”, czyli trzech tenorów, prezentuje alternatywę dla takich wydarzeń. To trzech mężczyzn, których pasją jest śpiew, mają poczucie humoru oraz prawdziwą więź, która przenosi się na scenę. Podczas ich występów często można usłyszeć między nimi żarty i dowcipy, a celem jest interakcja z publicznością. Repertuar jest starannie dobrany, obejmujący nie tylko klasyczne arie operowe i operetkowe, ale także przeboje z muzyki rozrywkowej, arie włoskie oraz utwory takie jak piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Beatlesów czy Roya Orbisona. To zdecydowanie pozytywna mieszanka różnych gatunków muzycznych.

Niezwykle ważne jest, że publiczność nie tylko słucha, lecz także czynnie śpiewa razem z artystami, bawiąc się doskonale dzięki lekkiej, odpowiednio dobranej konferansjerce.

To wyjątkowe trio tenorów składa się z: eleganckiego i przystojnego Mirosława Niewiadomskiego, zachwycającego swoim ciemnym i uwodzicielskim głosem; romantycznego i pełnego wdzięku scenicznego Mariusza Rudy, który oczarowuje lirycznym brzmieniem głosu; oraz wszechstronnego i dowcipnego konferansjera Bartosza Kuczyka, który nie tylko prowadzi program, lecz także potrafi nieźle zaśpiewać. Dzięki wspólnym lata na scenie, zdołali zagrać setki koncertów, zarówno z towarzyszeniem zespołu, orkiestry czy podkładów orkiestrowych.

Dla nich nie ma znaczenia, czy występują na scenach operowych czy w filharmoniach, a następnego dnia bawią się i cieszą z występu zarówno w małej wiejskiej sali, jak i na plenerowym koncercie. Uwielbiają śpiew, publiczność i czerpią ogromną radość z dobrej zabawy. Bez względu na to, czy są ubrani w eleganckie stroje w klimatyzowanej garderobie czy też w namiocie, zawsze pozostają sobą – pełni entuzjazmu, uśmiechnięci i doskonale śpiewający. Dla nich trudności podczas występu nie istnieją – potrafią zamienić je w atuty chwili. Po prostu zawsze dają z siebie wszystko.

Wykonawcy: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta

Bilety do nabycia w serwisie KupBilecik

 

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

19 paź 2024

Czas

19:00 - 20:30

Koszt

80.00PLN

Więcej informacji

Kup bilet

Lokalizacja

Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska
Strona WWW
https://akademiabialska.pl/

Organizator

Agencja Artystyczna Bartosz Kuczyk
Telefon
+48 604 509 808
Email
biuro@kuczykart.pl
Strona WWW
https://kuczykart.pl/
Kup bilet
Call Now Button